Yardıma ihtiyacınız var mı?

Sık Sorulan Sorular

Hemen Dilekçe platformunda tüm konular şeffaftır. En çok sorulan soruları alt kısımda sizinle paylaşıyoruz. Eğer daha fazla bilgi isterseniz bir alt kısımda yer alan “Destek Talebi” formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Dilekçe Nasıl Çalışır?

Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan yüzlerce dilekçe arasından ihtiyacınız olanı seçebilir ve hata yapmanızı engelleyen yapısı ile editör aracılığı ile kendinize göre düzenleyebilme imkânı sağlar.

Hemen Dilekçe alanında uzman hukuk ekibi tarafından denetlenir. Platform ise bulut tabanlıdır ve şifreli olarak SSL koruması ile birlikte Türkiye veri merkezlerinde barındırılır.

Hemen Dilekçe platformuna ilk defa yeni bir dilekçe oluşturduğunuzda, dilekçenizi oluşturabilmeniz için sistem sizi kredi kartı sayfasına yönlendirir. Kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve Iyzico güvencesi ile işlem tamamlanır.

Dilekçeleri kontrol eden ve denetleyen birisi yok. Dilekçe örneklerini ilk oluşturanlar, avukatlar ve alanında uzman hukukçulardır. Kullanım esnasında yazılımımız devreye girerek kişisel dilekçenizi, dilekçede verdiğiniz cevaplara göre otomatik oluşturmaktadır. Oluşturulan dilekçe örnekleri birçok ihtiyacı karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Fakat kendi özel şartlarınıza uymadığını düşündüğünüz bir dilekçe var ise avukata inceleme yaptırabilirsiniz.

Hayır. Hemen Dilekçe'yi, bir yazılım şirketi olan Kustech oluşturmuştur. Hemen Dilekçe’nin amacı, avukatın yerini almak değil, dilekçe düzenlemeyi kolaylaştıracak bir teknik hizmet sunmaktır. Hukuki danışmanlık hizmeti sunmamakla birlikte, hangi dilekçeyi seçeceğinizi veya bunu nasıl dolduracağınızı söylemiyoruz.

Platformumuzda yer alan dilekçeler hakkında aklınızda bir soru işareti kaldıysa memnuniyetle size yardımcı olabiliriz. Alt kısımda yer alan “Destek Talebi” formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Destek Talebinde Bulunun

Platformumuzda yer alan dilekçeler hakkında aklınızda bir soru işareti kaldıysa veya yeni bir talebiniz var ise memnuniyetle size yardımcı olabiliriz. En kısa süre içerisinde size dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

bilgi@hemendilekce.com